KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15175036
nr 1517 5036
Teckningar
2 st, Landskap, varav 1 st signerad Karl Nordström, + 2 st fotografier tagna av Karl Nordström, Tjörn
Kondition: proveniens konstnärens familj till 2023 lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:07:37
22/1 15:47:11